РОЛКА АКРИЛ 18 CM NESPOLI
Code: 129992
In stock
Shipping:
| Brand | NESPOLI |
| SIZE SM | 18.00 см |
| PURPOSE | ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| FIBER LENGTH | 9.00 мм |
| FIBER MATERIAL | МИКРОФИБЪР |
| PAINT ROLLER DIAMETER | 50.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ГЛАДКИ ПОВЪРХНОСТИ |
| EAN | 4001438099174 |
No documents were found for this product

English 
















