РАЗКЛОНИТЕЛ С КАБЕЛ VIVANCO 6 ГН. С КЛЮЧ 4.0M 37650
Код: 71208
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : ШУКО
- ВИД : Разклонител
- БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ : 3 Х 1.5MM2
- ДЪЛЖИНА : 4.00 м
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ | 6 ГН. С КЛЮЧ 4.0M 37650 |
| ТИП | ШУКО |
| ВИД | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ | 3 Х 1.5MM2 |
| ЗАЩИТА | ДЗ |
| ДЪЛЖИНА | 4.00 м |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ТЕГЛО | 0.712 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 4.0 м |
| ЗАЩИТИ | ДЕТ.ЗАЩИТА |
| КЛЮЧ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928376500 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











