РАЗКЛОНИТЕЛ С КАБЕЛ VIVANCO 6 ГН. С КЛЮЧ 4.0M 37650
Code: 71208
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : ШУКО
- KIND : Coupler
- NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. : 3 Х 1.5MM2
- LENGTH : 4.00 м
| Brand | VIVANCO |
| MODEL | 6 ГН. С КЛЮЧ 4.0M 37650 |
| TYPE | ШУКО |
| KIND | Coupler |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. | 3 Х 1.5MM2 |
| PROTECTION | ДЗ |
| LENGTH | 4.00 м |
| MATERIAL BASED | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| WEIGHT | 0.712 kg |
| SOCKETS | 6 |
| CABLE LENGHT | 4.0 м |
| DIFENSES | ДЕТ.ЗАЩИТА |
| SWITCH | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4008928376500 |
No documents were found for this product

English 











