РАЗКЛОНИТЕЛ EMOS 3 ГНЕЗДА / 3 М. С КЛЮЧ P1323R
Код: 473087
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ШУКО
- ВИД : Разклонител
- БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ : 3 Х 1.0ММ2
- ДЪЛЖИНА : 3.00 м
Доставка:
| Марка | EMOS |
| МОДЕЛ | 3 ГНЕЗДА / 3 М. С КЛЮЧ P1323R |
| ТИП | ШУКО |
| ВИД | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ | 3 Х 1.0ММ2 |
| ЗАЩИТА | ДЕТСКА ЗАЩИТА |
| ДЪЛЖИНА | 3.00 м |
| ЦВЯТ | БЯЛО |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| КЛЮЧ | Да |
| EAN | 8592920016350 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














