РАЗКЛОНИТЕЛ EMOS 3 ГНЕЗДА / 3 М. С КЛЮЧ P1323R
Code: 473087
In stock
Short Description
- TYPE : ШУКО
- KIND : Coupler
- NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. : 3 Х 1.0ММ2
- LENGTH : 3.00 м
Shipping:
| Brand | EMOS |
| MODEL | 3 ГНЕЗДА / 3 М. С КЛЮЧ P1323R |
| TYPE | ШУКО |
| KIND | Coupler |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN. | 3 Х 1.0ММ2 |
| PROTECTION | ДЕТСКА ЗАЩИТА |
| LENGTH | 3.00 м |
| COLOUR | БЯЛО |
| ADDITIONAL INFORMATION | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| SOCKETS | 3 |
| SWITCH | Yes |
| EAN | 8592920016350 |
No documents were found for this product

English 














