РАЗКЛОНИТЕЛ БЕЗ КАБЕЛ 1 ГНЕЗДО ПЛОСЪК ЩЕПСЕЛ 2Р/II 2.5A 250V TIMEX GN-11 N
Код: 482135
В наличност
Кратко описание
- ВИД : Разклонител
Доставка:
| Марка | TIMEX |
| МОДЕЛ | GN-11 N |
| ВИД | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 2.50 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ТЕГЛО | 0.090 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 1 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5907522199005 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













