РАЗКЛОНИТЕЛ БЕЗ КАБЕЛ 1 ГНЕЗДО ПЛОСЪК ЩЕПСЕЛ 2Р/II 2.5A 250V TIMEX GN-11 N
Code: 482135
In stock
Short Description
- KIND : Coupler
Shipping:
| Brand | TIMEX |
| MODEL | GN-11 N |
| KIND | Coupler |
| RATED CURRENT | 2.50 A |
| RATED VOLTAGE | 250.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| WEIGHT | 0.090 kg |
| SOCKETS | 1 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5907522199005 |
No documents were found for this product

English 













