РАЗКЛОНИТЕЛ 5 ГНЕЗДА TIMEX R-5
Код: 459216
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ШУКО
Доставка:
| Марка | TIMEX |
| МОДЕЛ | R-5 |
| ТИП | ШУКО |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ТЕГЛО | 0.066 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 5 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5907522117108 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












