РАЗКЛОНИТЕЛ 5 ГНЕЗДА TIMEX R-5
Code: 459216
In stock
Short Description
- TYPE : ШУКО
Shipping:
| Brand | TIMEX |
| MODEL | R-5 |
| TYPE | ШУКО |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 250.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| WEIGHT | 0.066 kg |
| SOCKETS | 5 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5907522117108 |
No documents were found for this product

English 












