ПРЕНОСИМ РАЗКЛОНИТЕЛ БЕЗ КАБЕЛ TIMEX TIMEX GN-35
Код: 465254
В наличност
Кратко описание
- ВИД : Разклонител
Доставка:
| Марка | TIMEX |
| МОДЕЛ | GN-35 |
| ВИД | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ABS |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.090 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5907522116217 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












