ПРЕНОСИМ РАЗКЛОНИТЕЛ БЕЗ КАБЕЛ TIMEX TIMEX GN-35
Code: 465254
In stock
Short Description
- KIND : Coupler
Shipping:
| Brand | TIMEX |
| MODEL | GN-35 |
| KIND | Coupler |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 250.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL BASED | ABS |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.090 kg |
| SOCKETS | 3 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5907522116217 |
No documents were found for this product

English 












