АДАПТЕР ПРАВ 2ГНЕЗДА/ШУКО SYNCHRO ZD01/02/
Код: 437279
В наличност
Кратко описание
- ВИД : Адаптер
Доставка:
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | ZD01/02/ |
| ВИД | Адаптер |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| ТЕГЛО | 0.073 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 2 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800132500730 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












