АДАПТЕР ПРАВ 2ГНЕЗДА/ШУКО SYNCHRO ZD01/02/
Code: 437279
In stock
Short Description
- KIND : Adapter
Shipping:
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL | ZD01/02/ |
| KIND | Adapter |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 230.00 V |
| WEIGHT | 0.073 kg |
| SOCKETS | 2 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800132500730 |
No documents were found for this product

English 












