АДАПТЕР КОНТАКТ ШУКО + 2 USB SYNCHRO USB-D1
Код: 492102
В наличност
Кратко описание
- ВИД : Разклонител
Доставка:
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | USB-D1 |
| ВИД | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 2.10 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| ТЕГЛО | 0.096 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800132515031 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











