АДАПТЕР КОНТАКТ ШУКО + 2 USB SYNCHRO USB-D1
Code: 492102
In stock
Short Description
- KIND : Coupler
Shipping:
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL | USB-D1 |
| KIND | Coupler |
| RATED CURRENT | 2.10 A |
| RATED VOLTAGE | 250.00 V |
| WEIGHT | 0.096 kg |
| SOCKETS | 3 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800132515031 |
No documents were found for this product

English 











