СТОМАНЕН РАДИАТОР H600 X W500 BORPAN ТИП 22
Код: 497288


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВИД : СТОМАНЕНИ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 1090.00 W
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 104.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ВИСОЧИНА : 600.00 мм
Доставка:
Цена: 56.24 €39.36 € / 76.98 лв.
Спести: 30 %
| Марка | BORPAN |
| МОДЕЛ | ТИП 22 |
| ВИД | СТОМАНЕНИ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 1090.00 W |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 104.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 600.00 мм |
| ТЕГЛО | 15610 г |
| EAN | 868202269009 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















