СТОМАНЕН РАДИАТОР H600 X W500 BORPAN ТИП 22
Code: 497288


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : STEEL
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 1090.00 W
- DEPTH-MM : 104.00 мм
- WIDTH : 500.00 мм
- HEIGHT : 600.00 мм
Shipping:
Price: 56.24 €39.36 € / 76.98 лв.
Save: 30 %
| Brand | BORPAN |
| MODEL | ТИП 22 |
| TYPE | STEEL |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 1090.00 W |
| DEPTH-MM | 104.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| HEIGHT | 600.00 мм |
| WEIGHT | 15610 г |
| EAN | 868202269009 |
No documents were found for this product

English 















