АЛУМИНИЕВ ГЛИДЕР H500 138.70 W FONDITAL ARDENTE
Код: 497463
В наличност
Кратко описание
- ВИД : АЛУМИНИЕВИ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 138.70 W
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 97.00 мм
- ШИРИНА : 80.00 мм
- ВИСОЧИНА : 556.00 мм
- МЕЖДУОСОВО РАЗСТОЯНИЕ : 500.00 мм
Доставка:
| Марка | FONDITAL |
| МОДЕЛ | ARDENTE |
| ВИД | АЛУМИНИЕВИ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 138.70 W |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 97.00 мм |
| ШИРИНА | 80.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 556.00 мм |
| МЕЖДУОСОВО РАЗСТОЯНИЕ | 500.00 мм |
| ТЕГЛО | 14.100 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАХ.РАБОТНО НАЛЯГАНЕ 16 BAR |
| EAN | 8015040113278 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















