АЛУМИНИЕВ ГЛИДЕР H500 138.70 W FONDITAL ARDENTE
Code: 497463
In stock
Short Description
- TYPE : ALUMINIUM
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 138.70 W
- DEPTH-MM : 97.00 мм
- WIDTH : 80.00 мм
- HEIGHT : 556.00 мм
- AXLE DISTANCE : 500.00 мм
Shipping:
| Brand | FONDITAL |
| MODEL | ARDENTE |
| TYPE | ALUMINIUM |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 138.70 W |
| DEPTH-MM | 97.00 мм |
| WIDTH | 80.00 мм |
| HEIGHT | 556.00 мм |
| AXLE DISTANCE | 500.00 мм |
| WEIGHT | 14.100 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАХ.РАБОТНО НАЛЯГАНЕ 16 BAR |
| EAN | 8015040113278 |
No documents were found for this product

English 


















