Проектиран за прецизно завършване на всеки проект
Ръчният циркуляр за камък и плочки RAIDER RD-CS28 e предназначен за гладки и прецизни надлъжни разрези под точен ъгъл. Проетиран е за рязане на мрамор, гранит и подобни материали.

Български 
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-CS28 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1480 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 110 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 13800 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 20.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 35 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.040 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972016323 |