Проектиран за прецизно завършване на всеки проект
Ръчният циркуляр за камък и плочки RAIDER RD-CS28 e предназначен за гладки и прецизни надлъжни разрези под точен ъгъл. Проетиран е за рязане на мрамор, гранит и подобни материали.

English 
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-CS28 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1480 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 110 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 13800 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 20.0 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 35 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 3.040 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972016323 |