РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР RYOBI RCS1400-G
Код: 485022
🛠️ Майсторска супер седмица
Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
  • КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1400 W
  • ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 190 мм
  • ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 66 мм
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от3.45
/
6.75лв.
Спести: 15 %
Количество
Висока производителност в редица материали и приложения
Електрическият ръчен циркуляр Ryobi RCS1400-G е предназначен за извършване на надлъжни и напречни прави срезове и срезове с ъгъл на скосяване до 45° в метал, пластмаса, масивна дървесина и плочести материали като DTD, MDF, OSB, шперплат, летви и други. Откроява се с впечатляваща способност за рязане на дебелина 66 мм при 90° наклон и 55 мм дебелина при 45° наклон.
Висококачествени механични компоненти гарантират издръжливост на натоваване
Инструментът използва дискове с диаметър 190 мм, като 20 карбидни зъба осигуряват подобрена производителност и високо качество на рязане. Ryobi RCS1400-G гарантира лесно управление, висока издръжливост на натоварване и дълъг експлоатационен живот, благодарение на прости и ясно разпознаваеми контроли и висококачествени механични компоненти. Интегрираната система за заключване на вала осигурява безопасна смяна на острието, което означава по-малко време прекарано в престой.
30% по-компактна конструкция и 20% по-лек дизайн за максимално удобство
МаркаRYOBI
МОДЕЛ
RCS1400-G
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
ЕЛЕКТРИЧЕСКО
КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ
1400 W
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА
190 мм
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА
16.0 мм
ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА
66 мм
ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА
50 мм