РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР RYOBI RCS1400-G
Code: 485022
🛠️ Master super deals week
The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
  • POWER CONSUMPTION : 1400 W
  • OUTER DIAMETER OF DISC : 190 мм
  • CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 66 мм
Free delivery
See credit plans
from3.45
/
6.75лв.
Save: 15 %
Quantity
Висока производителност в редица материали и приложения
Електрическият ръчен циркуляр Ryobi RCS1400-G е предназначен за извършване на надлъжни и напречни прави срезове и срезове с ъгъл на скосяване до 45° в метал, пластмаса, масивна дървесина и плочести материали като DTD, MDF, OSB, шперплат, летви и други. Откроява се с впечатляваща способност за рязане на дебелина 66 мм при 90° наклон и 55 мм дебелина при 45° наклон.
Висококачествени механични компоненти гарантират издръжливост на натоваване
Инструментът използва дискове с диаметър 190 мм, като 20 карбидни зъба осигуряват подобрена производителност и високо качество на рязане. Ryobi RCS1400-G гарантира лесно управление, висока издръжливост на натоварване и дълъг експлоатационен живот, благодарение на прости и ясно разпознаваеми контроли и висококачествени механични компоненти. Интегрираната система за заключване на вала осигурява безопасна смяна на острието, което означава по-малко време прекарано в престой.
30% по-компактна конструкция и 20% по-лек дизайн за максимално удобство
BrandRYOBI
MODEL
RCS1400-G
POWER SUPPLY TYPE
ELECTRICAL
POWER CONSUMPTION
1400 W
OUTER DIAMETER OF DISC
190 мм
IDLE SPEED 1/min
5000
DIAMETER OF DISC INNER HOLE
16.0 мм
CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES
66 мм
CUTTING DEPTH AT 45 DEGREES
50 мм