АКУМУЛАТОРЕН ЦИРКУЛЯР BLACK&DECKER BDCCS18N-XJ SOLO
Код: 137933
🛠️ Майсторска супер седмица
Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
B+D АКУМ. РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР BDCCS18N SOLO
В наличност
Кратко описание
  • ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 140 мм
  • ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 43 мм
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
Безплатна доставка
Спести: 20 %
Количество
Качествена конструкция
Акумулаторният циркуляр Black&Decker BDCCS18N-XJ е подходящ за рязане на дървен материал с дебелина до 43 мм. Вградената моторна спирачка както и практичният предпазен ключ, който предотвратява случайно стартиране, правят този модел безопасен и сигурен.
Изключителна работна издръжливост
Ергономичен дизайн
МаркаBLACK&DECKER
МОДЕЛ
BDCCS18N-XJ SOLO
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
АКУМУЛАТОРНО
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА
140 мм
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА
12.7 мм
ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА
43 мм
ЛАЗЕРНА
Не
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
18 V