АКУМУЛАТОРЕН ЦИРКУЛЯР BLACK&DECKER BDCCS18N-XJ SOLO
Code: 137933
🛠️ Master super deals week
The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
B+D АКУМ. РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР BDCCS18N SOLO
In stock
Short Description
  • OUTER DIAMETER OF DISC : 140 мм
  • CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 43 мм
  • VOLTAGE : 18 V
Free delivery
Save: 20 %
Quantity
Качествена конструкция
Акумулаторният циркуляр Black&Decker BDCCS18N-XJ е подходящ за рязане на дървен материал с дебелина до 43 мм. Вградената моторна спирачка както и практичният предпазен ключ, който предотвратява случайно стартиране, правят този модел безопасен и сигурен.
Изключителна работна издръжливост
Ергономичен дизайн
BrandBLACK&DECKER
MODEL
BDCCS18N-XJ SOLO
POWER SUPPLY TYPE
BATTERY
OUTER DIAMETER OF DISC
140 мм
IDLE SPEED 1/min
3700
DIAMETER OF DISC INNER HOLE
12.7 мм
CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES
43 мм
LASER
No
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
18 V