АКУМУЛАТОРЕН РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР DEWALT DCS391N-XJ
Код: 229811





Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 165 мм
- ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 55 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от6.61 €
/
12.93лв.
Лихва, такси и ГПР

10х17.50€
/
10х34.23лв.
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ | DCS391N-XJ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 165 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 5150 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 20.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 55 мм |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | DEWALT XR |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.900 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048356210 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























