АКУМУЛАТОРЕН РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР DEWALT DCS391N-XJ
Code: 229811





The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- OUTER DIAMETER OF DISC : 165 мм
- CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 55 мм
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from6.61 €
/
12.93лв.
Interest, fees and APR

10х17.50€
/
10х34.23лв.
| Brand | DEWALT |
| MODEL | DCS391N-XJ |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 165 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 5150 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 20.0 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 55 мм |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | DEWALT XR |
| PRODUCT WEIGHT | 2.900 kg |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048356210 |
No documents were found for this product

English 























