АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР DAEWOO DALCSBL20-185
Код: 245617
В наличност
Кратко описание
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 185 мм
- ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 65 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
/
6.86лв.
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ | DALCSBL20-185 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 20.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА | 45 мм |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |