АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР DAEWOO DALCSBL20-185
Code: 245617
In stock
Short Description
- OUTER DIAMETER OF DISC : 185 мм
- CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 65 мм
- VOLTAGE : 20 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
/
6.86лв.
| Brand | DAEWOO |
| MODEL | DALCSBL20-185 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min | 4700 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 20.0 мм |
| CUTTING DEPTH AT 45 DEGREES | 45 мм |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 20 V |