LED SMD ПРОЖЕКТОР 10W ЗЕЛЕН IP65 500LM HOROZ
Код: 486098
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 500 LM
| Марка | HOROZ |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 500 LM |
| ДЪЛЖИНА | 12.90 см |
| ШИРИНА | 3.75 см |
| ВИСОЧИНА | 10.90 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A++ - A |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ,20000 H |
| EAN | 8680985565477 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












