LED SMD ПРОЖЕКТОР 10W ЗЕЛЕН IP65 500LM HOROZ
Code: 486098
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 500 LM
| Brand | HOROZ |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 500 LM |
| LENGTH | 12.90 см |
| WIDTH | 3.75 см |
| HEIGHT | 10.90 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A++ - A |
| ADDITIONAL INFORMATION | 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ,20000 H |
| EAN | 8680985565477 |
No documents were found for this product

English 












