LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 10W 900LM IP65 ЧЕРЕН OPTONICA
Код: 239976
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 900 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | OPTONICA |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 900 LM |
| ДЪЛЖИНА | 10.50 см |
| ШИРИНА | 13.40 см |
| ВИСОЧИНА | 2.60 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| EAN | 3801057158495 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











