LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 10W 900LM IP65 ЧЕРЕН OPTONICA
Code: 239976
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 900 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 900 LM |
| LENGTH | 10.50 см |
| WIDTH | 13.40 см |
| HEIGHT | 2.60 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| EAN | 3801057158495 |
No documents were found for this product

English 











