LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 10W 6400K 800LM IP65 ЧЕРЕН V-TAC
Код: 117218
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 800 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 800 LM |
| ДЪЛЖИНА | 13.30 см |
| ШИРИНА | 4.70 см |
| ВИСОЧИНА | 17.80 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | F |
| EAN | 3800157630948 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











