LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 10W 6400K 800LM IP65 ЧЕРЕН V-TAC
Code: 117218
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 800 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| POWER OF ILLUMINATION | 800 LM |
| LENGTH | 13.30 см |
| WIDTH | 4.70 см |
| HEIGHT | 17.80 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| EAN | 3800157630948 |
No documents were found for this product

English 











