LED ПРОЖЕКТОР 50W 6000K IP65 VITO SAVA
Код: 231429
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SAVA
- МОЩНОСТ W : 50.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 5000 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6000 К
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | SAVA |
| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 5000 LM |
| ДЪЛЖИНА | 18.79 см |
| ШИРИНА | 3.18 см |
| ВИСОЧИНА | 17.01 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6000 К |
| EAN | 6970233833130 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













