LED ПРОЖЕКТОР 100W 6000K IP65 VITO SAVA
Код: 231431
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SAVA
- МОЩНОСТ W : 100.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1000 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6000 К
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | SAVA |
| МОЩНОСТ W | 100.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1000 LM |
| ДЪЛЖИНА | 24.23 см |
| ШИРИНА | 3.36 см |
| ВИСОЧИНА | 21.21 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6000 К |
| EAN | 6970233833727 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













