LED ПРОЖЕКТОР 20W 4500K 1800LM IP65 СЪС СЕНЗОР ЧЕРЕН OPTONICA
Код: 229647
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 20.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1800 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4500 К
| Марка | OPTONICA |
| МОЩНОСТ W | 20.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1800 LM |
| ДЪЛЖИНА | 12.10 см |
| ШИРИНА | 5.40 см |
| ВИСОЧИНА | 19.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4500 К |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЪС СЕНЗОР |
| EAN | 3800156657755 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











