LED ПРОЖЕКТОР 20W 4500K 1800LM IP65 СЪС СЕНЗОР ЧЕРЕН OPTONICA
Code: 229647
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MAXPOWER-W : 20.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1800 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4500 К
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| POWER OF ILLUMINATION | 1800 LM |
| LENGTH | 12.10 см |
| WIDTH | 5.40 см |
| HEIGHT | 19.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 4500 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЪС СЕНЗОР |
| EAN | 3800156657755 |
No documents were found for this product

English 











