ПРОТОЧЕН БОЙЛЕР TESY IWH 50 X02 KIH
Код: 725924

В наличност
Кратко описание
- ВИД : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- ВИСОЧИНА : 20.00 см
- ШИРИНА : 13.00 см
- ДЪЛБОЧИНА : 7.60 см
- ГАРАНЦИЯ : 36 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.21 €
/
6.28лв.
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | IWH 50 X02 KIH |
| ВИД | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА | 20.00 см |
| ШИРИНА | 13.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 7.60 см |
| ТИП | СВОБОДНО ИЗТИЧАНЕ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 5.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 481 kWh |
| EAN | 3800879125470 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















