ПРОТОЧЕН БОЙЛЕР TESY IWH 50 X02 KIH
Code: 725924

In stock
Short Description
- KIND : ELECTRIC
- HEIGHT : 20.00 см
- WIDTH : 13.00 см
- DEPTH : 7.60 см
- WARRANTY : 36 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from3.21 €
/
6.28лв.
| Brand | TESY |
| MODEL | IWH 50 X02 KIH |
| KIND | ELECTRIC |
| HEIGHT | 20.00 см |
| WIDTH | 13.00 см |
| DEPTH | 7.60 см |
| TYPE | FREE-FLOWING |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| NOMINAL POWER KW | 5.0 KW |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 481 kWh |
| EAN | 3800879125470 |
No documents were found for this product

English 















