ПРОТОЧЕН БОЙЛЕР BOSCH TR5001 21/24/27 ESOB
Код: 652375




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ВИД : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- ВИСОЧИНА : 48.40 см
- ШИРИНА : 23.60 см
- ДЪЛБОЧИНА : 10.60 см
- ГАРАНЦИЯ : 24 МЕСЕЦА
Купи на изплащане
от12.35 €
/
24.15лв.
Лихва, такси и ГПР

10х32.68€
/
10х63.92лв.
Цена: 408.50 €326.80 € / 639.17 лв.
Спести: 20 %
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | TR5001 21/24/27 ESOB |
| ВИД | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА | 48.40 см |
| ШИРИНА | 23.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 10.60 см |
| ТИП | ПОД НАЛЯГАНЕ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | ТРИФАЗНО |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 27.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 476 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4062321796921 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















