ПРОТОЧЕН БОЙЛЕР BOSCH TR5001 21/24/27 ESOB
Code: 652375




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- KIND : ELECTRIC
- HEIGHT : 48.40 см
- WIDTH : 23.60 см
- DEPTH : 10.60 см
- WARRANTY : 24 MONTHS
See credit plans
from12.35 €
/
24.15лв.
Interest, fees and APR

10х32.68€
/
10х63.92лв.
Price: 408.50 €326.80 € / 639.17 лв.
Save: 20 %
| Brand | BOSCH |
| MODEL | TR5001 21/24/27 ESOB |
| KIND | ELECTRIC |
| HEIGHT | 48.40 см |
| WIDTH | 23.60 см |
| DEPTH | 10.60 см |
| TYPE | PRESSURIZED |
| ELECTRICAL POWER TYPE | THREE PHASE |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 27.0 KW |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 476 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4062321796921 |
No documents were found for this product

English 















