БОЙЛЕР CLAGE MBH 4
Код: 727511


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВИД : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- ВИСОЧИНА : 13.00 см
- ШИРИНА : 19.00 см
- ДЪЛБОЧИНА : 8.00 см
- ГАРАНЦИЯ : 24 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от5.10 €
/
9.97лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.50€
/
10х26.40лв.
Цена: 168.70 €134.96 € / 263.96 лв.
Спести: 20 %
| Марка | CLAGE |
| МОДЕЛ | MBH 4 |
| ВИД | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА | 13.00 см |
| ШИРИНА | 19.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 8.00 см |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 4.4 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4010436160045 |

Български 













