БОЙЛЕР CLAGE MBH 4
Code: 727511


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- KIND : ELECTRIC
- HEIGHT : 13.00 см
- WIDTH : 19.00 см
- DEPTH : 8.00 см
- WARRANTY : 24 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from5.10 €
/
9.97лв.
Interest, fees and APR

10х13.50€
/
10х26.40лв.
Price: 168.70 €134.96 € / 263.96 лв.
Save: 20 %
| Brand | CLAGE |
| MODEL | MBH 4 |
| KIND | ELECTRIC |
| HEIGHT | 13.00 см |
| WIDTH | 19.00 см |
| DEPTH | 8.00 см |
| NOMINAL POWER KW | 4.4 KW |
| ENERGY CLASS | A |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4010436160045 |

English 













