БОЙЛЕР CLAGE DEX 12 NEXT
Код: 727514



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВИД : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- ВИСОЧИНА : 46.80 см
- ШИРИНА : 23.90 см
- ДЪЛБОЧИНА : 9.60 см
- ГАРАНЦИЯ : 24 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от12.36 €
/
24.17лв.
Лихва, такси и ГПР

10х32.72€
/
10х63.99лв.
Цена: 409.03 €327.22 € / 639.99 лв.
Спести: 20 %
| Марка | CLAGE |
| МОДЕЛ | DEX 12 NEXT |
| ВИД | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА | 46.80 см |
| ШИРИНА | 23.90 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 9.60 см |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 11.5 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 473 |
| EAN | 4010436364122 |

Български 














