БОЙЛЕР CLAGE DEX 12 NEXT
Code: 727514



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- KIND : ELECTRIC
- HEIGHT : 46.80 см
- WIDTH : 23.90 см
- DEPTH : 9.60 см
- WARRANTY : 24 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from12.36 €
/
24.17лв.
Interest, fees and APR

10х32.72€
/
10х63.99лв.
Price: 409.03 €327.22 € / 639.99 лв.
Save: 20 %
| Brand | CLAGE |
| MODEL | DEX 12 NEXT |
| KIND | ELECTRIC |
| HEIGHT | 46.80 см |
| WIDTH | 23.90 см |
| DEPTH | 9.60 см |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| NOMINAL POWER KW | 11.5 KW |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 473 |
| EAN | 4010436364122 |

English 














