ПРЕХОДЕН ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 30X5 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 423968
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ВИД ПРОФИЛ | СПЕЦИАЛЕН ПРОФИЛ |
| ШИРИНА | 30.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | АНОДИЗИРАН |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ПРОБИТИ ДУПКИ |
| EAN | 4001116014116 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











