ПРЕХОДЕН ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 30X5 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Code: 423968
In stock
Short Description
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| PROFILE TYPE | СПЕЦИАЛЕН ПРОФИЛ |
| WIDTH | 30.00 мм |
| HEIGHT | 5.00 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | АНОДИЗИРАН |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| ADDITIONAL INFORMATION | С ПРОБИТИ ДУПКИ |
| EAN | 4001116014116 |
No documents were found for this product

English 











