ПЛЪТЕН ПРОФИЛ КВАДРАТ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 12X12 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456431
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ВИД ПРОФИЛ | ПЛЪТЕН ПРОФИЛ |
| ШИРИНА | 12.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 12.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | АНОДИЗИРАН |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| EAN | 4001116010811 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











